Františkánský klášter, Jungmannovo náměstí 753/18, Praha 1.

Konečně pořádné e-mailingové rande!

E-mail Date #2

E-mailingové specialisty, freelancery, kreativce i nadšence, ty všechny zveme na náš druhý E-mail Date.
Na E-mail Datu #2 vás chceme inspirovat, motivovat, posouvat kupředu. Proto pro vás připravujeme program s profesionály z branže, kteří vám rozšíří obzory svými přednáškami.
Chybět nebude společný networking a samozřejmě ani občerstvení.
Akci pořádá Taste.
Dveře otevíráme už v 17:00 a samotný program začne o půl hodiny později. 

Newsletter

Registrujte se včas

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru, aby vám nic neuteklo. Včas vás upozorníme třeba právě i na spuštění registrací na další E-mail Date.

Odesláním formuláře souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami zpracováním osobních údajů.

Přednášející a témata

Lukáš Vlášek

Úvodní slovo & hra

Celou akcí bude provázet moderátor Lukáš Vlášek.

Lukáš Vlášek - Lukáš se v Taste zaměřuje zejména na přípravu a realizaci e-mailingových strategií, a to nejen pro běžné newslettery, ale i pro automatizované kampaně. Osobně jej nejvíce naplňuje, když klientům dokáže naplno využít a zpeněžit data, která jim většinou leží ladem.

Markéta Kryštůfková

Multikanálová retence: využijte data o zákaznících pro efektivní cílení e-mailingu, SMS a reklam

E-mailing je skvělý retenční kanál. Víte ale, že ve většině případů zasáhne jen polovinu, maximálně dvě třetiny, zákazníků? Ukážeme vám, jak na efektivní retenci se zapojením více marketingových kanálů, s využitím dat o zákaznících a ve správně načasovaných vlnách.

Markéta Kryštůfková - Markéta je e-mail marketingová specialistka Leadhubu. Pomáhá e-shopům stavět efektivní strategie s maximálním využitím potenciálu e-mailingu. S klienty řeší i to, jak lze vytěžit získaná data o zákaznících i v dalších marketingových kanálech.

Jan Krčmář

Retence a RFM: jak pomocí e-mailingu navýšit hodnotu zákazníka

První zákazníkova objednávka často nanejvýš pokryje náklady utracené za jeho akvizici. Skutečná hodnota se projeví až při opakovaných objednávkách. Díky retenčním kampaním, které jsou oproti ostatním digitálním kanálům levné, lze hodnotu zákazníků znásobit. Ukážeme si vybrané use-casy a podíváme se na to, jak nám s retencí pomůže analýza RFM.

Jan Krčmář - Honza je automatizační expert a garant oddělení e-mail specialistů ve SmartEmailingu. Také je zakladatel nové digitální agentury Data Club. Zbožňuje data a hledání příležitostí, jak je využít pro maximálně personalizovaný zákaznický zážitek a tvorbu automatizované komunikace.

Kazimír Krysta

CDP jako stavební kámen retence

Všechny firmy sedí na hromadě dat. Ano, i ta vaše. Využijte je na maximum v automatizovaném (nejen) e-mail marketingu díky CDP. Ukážeme si, jak se CDP dá využít v rámci retence mimo klasický e-commerce model - zabrousíme do segmentu Video on demand.

Kazimír Krysta - 11 let v onlinu s největší zálibou v e-mail marketingu. Baví mě posouvat klientský e-mail marketing jak po technické, tak obsahové stránce, protože je vždy co A/B testovat!

Barbora Šmídová

Jak retenční komunikací ukázat, že opravdu znáte svět svého zákazníka?

Správně zvolená retenční strategie přináší své výsledky i u netradičních projektů. Budovat dlouhodobý vztah se zákazníkem není žádoucí pouze pro e-shopy. S Bárou se podíváte blíže na to, jak pracovat s retencí u nečekaného projektu - série cyklistických závodů. Kolo pro život pořádá závody po celé České republice, kterých se účastní stovky závodníků. Pomocí správného cílení se jim minulý rok podařilo zvýšit registrace na všech jednotlivých závodech.

Barbora Šmídová - Projektový manažer ve společnosti Targito.com. Podílí se na rozvoji mailingu společností jakými jsou Bonami, Petr Čech Sport, Feedo, Cityzen a další.

Jakub Kalvoda

Jak si udržet skvělé výsledky kampaní ve firmě, kde prakticky nelze segmentovat?

Máme skvělé výsledky retenčních kampaní, ale vymykáme se ze všech pouček a doporučení. Zkrotit náš segment prodeje není zas tak jednoduché a pracujeme trošku proti proudu. I tak máme dlouhodobě skvělé výsledky a retenční kampaně jsou základem při znovu oslovování našich zákazníků.

Jakub Kalvoda - Jakub jako CEO stojí v čele firmy MKLůžkoviny od roku 2017, kdy mu bylo teprve 23 let. Pod jeho vedením se firma dostala za 5 let z obratu 26 milionů korun na 339 milionů korun ročně. I přes velké investice každý rok firma zůstala v černých číslech.

Barbora Pavlíčková

Barbora Pavlíčková - Barbora už od roku 2018 pomáhala firmě MKLůžkoviny se sociálními sítěmi. Postupně se přes juniorního markeťáka dostala až do pozice CMO a to teprve ve svých 28 letech. Společně s CEO Jakubem pracují na e-mailingu, na který se dívají trošku jinak, než aktuální trendy říkají.

Prezentace a odkazy


 

Fotogalerie


 

Reporty a články

Partneři konference

Kontakt

Akci pořádá Taste, a.s. – www.taste.cz
Dotazy rádi zodpovíme na e-mailu academy@taste.cz
Uplynulý E-mail Date: #1
Naše další meetupy: SEO DateProject DateSocial DatePPC DateAI DateData Date